Kilka słów o blogu

autor: Monia & fry

data: 2014-06-11T14:15:36.000Z

Naszą pierwszą wspólną podróżą był wyjazd koleją transsyberyjską do Chin w 2007 roku. Z tego wyjazdu nie ma relacji, ale jest trochę zdjęć, które możecie obejrzeć tutaj tutaj.

W 2009 roku wybraliśmy się na 2 miesiące do Ameryki Południowej i wtedy właśnie założyliśmy tego bloga. Relacje z Peru, Boliwii i Chile znajdziecie tutaj, a zdjęcia tutaj.

W lipcu 2012 zwolniliśmy się z pracy i wyjechaliśmy w roczną podróż po Azji i Australii. Odwiedziliśmy wtedy Hong Kong, Makao, Chiny, Nepal, Indie, Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Singapur, Bali i Australię. Relacje z tego wyjazdu zaczynają się tu.

Równo po roku wróciliśmy do Polski, ale już po miesiącu wyjechaliśmy ponownie, tym razem nie w podróż i o wiele bliżej, bo do Wielkiej Brytanii. Od sierpnia 2013 mieszkamy w Londynie, o czym staramy się czasem napisać na blogu, międzyczasie marząc o kolejnych wyjazdach.

Oprócz relacji staramy się też zawsze zebrać trochę informacji praktycznych. Te dotyczące konkretnych miejsc znajdziecie od razu w relacjach, zaś bardziej ogólne info wrzucamy do zakładki Porady.

Ten blog to taki pamiętnik z naszych podróży, mobilizujący nas do porządkowania zdjęć i wspomnień. Ma nam sprawiać przyjemność, a nie być kolejnym obowiązkiem, dlatego jest dość nieregularnie, czasem z dłuższymi przerwami i nie tak „rozrywkowo” jak na wielu innych blogach podróżniczych.

Nie mamy dużego zasięgu, ale ogromnie nam miło, gdy dowiadujemy się, że ktoś „obcy” tu zagląda, a co więcej, że czasem ktoś skorzysta z naszych zapisków. Dlatego jeśli tylko możemy w czymś doradzić to piszcie do na na maila: [email protected] lub [email protected]

Z góry dziękujemy też za wszystkie komentarze. To niesamowicie motywuje do dalszego pisania!

Do przeczytania!
Monia&Fry