Po wieeeeeelu trudach w końcu jest nowe offthetrack.eu!

autor: Monia

data: 2011-07-11T01:22:00.000Z

Brakuje jeszcze wielu wpisów, a przede wszystkim kilku funkcjonalności, nie mogliśmy już się jednak doczekać, żeby jej nie wypuścić w świat. (Właściwie to ja nie mogłam się doczekać, a Fry najchętniej poprawiałby wszystko do samego wyjazdu :)).

Ale od początku

Pierwotna wersja offthetrack.eu, z dużo mniejszą zawartością i zdecydowanie innym wyglądzie, powstała w 2009 roku przed naszym wyjazdem do Ameryki Południowej. Wybraliśmy się wtedy w 2-miesięczną podróż po Peru, Boliwii i północy Chile, a stronka zaistniała głównie ku uciesze naszej i naszych rodziców.

Po powrocie do kraju i wpadnięciu w szpony korporacji szybko zrodził się w naszych głowach mało oryginalny, ale jakże kuszący pomysł, pojechania w podróż dłuższą i dalszą. W związku z tym, że opowieści o kokosach zarabianych w korporacjach różnie mają się do rzeczywistości, trochę czasu zabrało nam zgromadzenie planowanej kwoty. Właściwie to wciąż gromadzimy (chętnie przyjmiemy sponsora ), ale jesteśmy na dobrej drodze i wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że w czerwcu 2012 roku ruszymy w świat!

No ale po co komu ta strona?

Jak wszyscy, którzy rzucają pracę i wyruszają w wielomiesięczną podróż, czy to do Azji, czy dookoła świata czy gdziekolwiek indziej, uważamy że nasz wyjazd, a co za tym idzie nasz blog, będzie ABSOLUTNIE WYJĄTKOWY, FANTASTYCZNY I JEDYNY W SWOIM RODZAJU… Mamy cichą nadzieję, że zawartość będzie na tyle ciekawa, że przyciągnie choć kilku czytelników spoza kategorii rodzina i znajomi.

Zanim wyruszymy w podróż zapraszamy do lektury blogów z Ameryki Południowej i Chin. Brakujące wpisy będziemy systematycznie uzupełniać, a już wkrótce pojawią się też pierwsze uwagi z przygotowań do podróży po Azji.