Plan jest taki

autor: Monia

data: 2011-07-12T20:18:05.000Z

Na początku czerwca 2012 roku, uciekając przed Euro 2012, lecimy do Stambułu w Turcji. Stamtąd ruszamy Jedwabnym Szlakiem, zatem na naszej trasie będzie Iran, Turkmenistan, Uzbekistan i Kirgistan. Na tę część wycieczki chcemy przeznaczyć około 2 miesięcy.

Mniej więcej w sierpniu trafimy do Chin, gdzie chcemy spędzić kolejne 2-3 miesiące. Jeżeli sytuacja pozwoli, chcemy także wjechać do Tybetu, a stamtąd dostać się do Nepalu. Kolejnym państwem na trasie będą Indie. I tu także chcemy zatrzymać się na 2-3 miesiące, międzyczasie odwiedzając Sri Lankę, najchętniej w okolicy Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra.

Jeszcze nie wiemy jak to rozwiązać logistycznie, ale w następnej kolejności chcielibyśmy trafić do Bangladeszu, a stamtąd do Tajlandii i Birmy. Potem już „tylko” Indochiny, czyli Wietnam, Laos i Kambodża, a następnie króciutko Malezja i Singapur. No i to by było na tyle jeśli chodzi o kontynent.

Około maja – czerwca 2013 powinniśmy być w Indonezji, a po jakimś miesiącu na Filipinach.

A potem już tylko Australiaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

Plan jest, zatem zabieramy się do przygotowań, a Wy czytajcie naszego bloga i trzymajcie kciuki, żeby starczyło nam pieniędzy ☺